Дряпка ДБУ «Містечко»

Для котів

PR740275

Дряпка «Містечко» завдяки унікальній конструкції прекрасно розміщується в кутку приміщення, не займаючи багато місця і одночасно надаючи улюбленцю  можливість попустувати, пограти і відпочити з комфортом. Завдяки оригінальному дизайну вона стане  прикрасою кімнати, додасть їй особливого затишку. Поруч з просторим будиночком, прикрашеним двоколірною оббивкою з  хутра, на підставці розташована дряпки, на якій закріплена симпатична «лапка» - майданчик для ігор і відпочинку.

Другий ярус закріплений на будиночку на двох стовпчиках, один з яких обмотаний шнуром з сизалю - натурального волокна, на якому коти дуже люблять точити кігті, а другий - штучним хутром. Отвір в середині полиці і хутряний помпон на шнурі роблять цей «поверх» особливо привабливим для кошенят і молодих котиків.

Третій ярус, встановлений на стовпчику-дряпці з сизалевою обмоткою, виготовлений у формі лежака з м'якими бортиками і дном, на якому буде так приємно відпочивати вашому улюбленцю. Конструкція міцна, стійка і прослужить не один рік

 Розмір основи: 56х56 см Висота: 120 см

More details

МатеріалДСП, штучне хутро, сизаль
ЗастосуванняДля котів
Термін придатностіНеобмежений
Розмір56x56x120 см
Опис

Дряпки - необхідний аксесуар в будинку, де є кішка. Сточування кігтів - природна потреба цих ласкавих улюбленців, і для її задоволення вони можуть використовувати меблі, стіни, двері. Але такий варіант зазвичай не влаштовує господарів, тому спеціальна дряпки дозволить вирішити відразу два завдання:
• задовольнити бажання кішки поточити кігті
• зберегти  меблі, стіни, килими та інші предмети

Дряпка ДБУ «Містечко»